Petite-pretty
درباره من
| نام: | Petite-pretty |
|---|---|
| سن: | 24 |
| من هستم: | Female |
| ترجیح جنسی: | Straight |
| برچسبها: |
| زبانها: | english |
|---|---|
| آخرین حضور آنلاین: | 01.04.2026 09:52 |
| قومیت: | Black |
| رنگ مو: | Brunette |
| رنگ چشم: | Brown |
| قد: | 160-170 cm |
| وزن: | 45-55 kg |
عکس پروفایل
| نام: | Petite-pretty |
|---|---|
| سن: | 24 |
| من هستم: | Female |
| ترجیح جنسی: | Straight |
| برچسبها: |
| زبانها: | english |
|---|---|
| آخرین حضور آنلاین: | 01.04.2026 09:52 |
| قومیت: | Black |
| رنگ مو: | Brunette |
| رنگ چشم: | Brown |
| قد: | 160-170 cm |
| وزن: | 45-55 kg |